Palisades Longboard Drive Thru 40

129.00

Nie je na sklade

Kategórie: , Značka:

Popis

Dizajn modelu Palisades Drive Thru je navrhnutý umelcom Rickom Rietveldom. Pri jazde na tejto doske máte pocit, ako by ste jazdili na vlnách v slnečnej Kalifornii, odkliaľ táto doska aj motív na nej pochádzajú. Vyobrazenie sa tentokrát nachádza na hornej strane, zatial čo tá dolná získala klasický jednoduchý motív. Štíhly dizajn a kvalitná konštrukcia longboardu, predurčuje Drive Thru  na kvalitný cruising po meste.

Konštrukcia:

  • Dĺžka: 40 (101,6cm)
  • Šírka: 9,25 (23,5cm)
  • Konštrukcia: javor
  • striekaný priehladný grip

Špecifikácie:

  • Rázvor: 29″
  • Nose: 1,5″
  • Tail: 4,75″
  • Kolieska: Palisades 70 mm 78a
  • Trucky: 180mm Revers Kingpin
  • Ložiská: Psycho ABEC 3

Účel:

carving, cruising

O značke:

Palisades skateboards je legendárna značka longboardov a skateboardov z južnej Kalifornie. Longboardy od tejto značky sú to najlepšie, čo môžete kúpiť. Všetky longboardy sú ručne vyrábané v USA. Na dosky sa štandardne používa niekoľko vrstiev kanadského javora, ktorý zaisťuje skvelú flexibilitu a pružnosť. Vďaka tomu sú dosky odolné a užijete si s nimi zábavu po dlhšiu dobu. Kolieska Palisades zase prejdú cez všetko čo im príde do cesty. Sú vybavené ložiskami značky Psycho ABEC 3 až ABEC 7. Každý longboard z tejto dielne je umeleckým dielom, pretože sú navrhnuté umelcami:

Rickom Rietveldom

Rodák z Južnej Kalifornie, je známy pre jeho umelecké úspechy, vynálezy a podnikanie. Jeho tvorba zväčša tématicky súvisí s oceánom alebo surfingom.

Rickove umenie a články sú obsahom časopisov, ako  Surfer, Surfing, Pacific Longboarder, Action Sports Retailer, Interview, Beach Culture, Nalu, Surfers Journal a Heavy Water.

Drewom Brophym

Drew Brophy je profesionálny umelec viac ako 20 rokov. Drewova kariéra sa rozbehla keď začal uplatňovať svoj ostrý umelecký štýl na surfy. Stal sa známým po celom svete vďaka novej technike, ktorú vyvinul pomocou vodou rieditelného pera. Jeho inšpiráciu čerpá s cestovania po svete. Žije to čo maľuje.

Joeom Aaronom

Je profesionálny surfer, ktorý je známy longboard surfingom. So surfingom začal v 4 rokoch a  v 14-tich už bol profesionálny jezdec. V  17-tich bol ôsmy na majstrovstvách svata v surf longboardingu a 2x bol ocenený ako longboardista roka.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Palisades Longboard Drive Thru 40”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *