Zľava!

DB Longboards Wanderer 40,5″

269.90 159.00

Nie je na sklade

Kategórie: , Značka:

Popis

 

Konštrukcia:

Dĺžka: 40,5 „
Šírka: 9,5 „
Cloud Ride EZ Grip Hrubý w / DB vyrazené Logo

 

Špecifikácie:

Cloud Ride Cruiser 69 mm 78 a
Atlas 180mm Black Reverzný Kingpin (48 stupňov základnej dosky)
Cloud Ride ABEC 7
1,5 „Hardware Set

Premiové materiály a komponenty

Používame len tie najlepšie materiály a komponenty, pokiaľ ide o výrobu našich produktov. Sme hrdí na všetky naše dosky s Atlas Trucks,  CloudRide Kolieska, ABEC 7 ložiská, a tiež Cloudride EZ-Grip.

 

 Ručne vytvorená v USA

Táto doska je vyrobená s pýchou v továrni južne od Seattlu, WA. 

O značke:

Dosky od DB nesú svoje meno podľa pôvodného miesta narodenia, Dash Point, Washington. Naše prvé dosky boli láskyplne označované ako „Dashboards“, meno sa udržalo a prišli možnosti reprezentovať naše ručne vyrábané dosky zo severozápadu.

DB bola založená v roku 2003 Richardom Docter, Bryce Hermansen, a Tim Mackey. Obchod rýchlo rástol z garáže sa presunuli do stodoly o výmere 2000 štvorcových metrov. Začali sa pracovné noci a cez víkendy chlapci študovali vysokú školu. Po ukončení štúdia rozbehli ich vášeň na plný úväzok. V roku 2010 sa rozrástli, a zo stodoly sa presťahovali do ich aktuálneho sídla o výmere 6000 štvorcových metrov.

Naša továreň sa nachádza južne od Seattlu, WA v srdci Puget Sound. Naše sídlo umožňuje nášmu tímu vytvoriť dosky jedinečných foriem a vynikajúcich materiálov. Sme schopní premeniť naše najdivokejšie predstavy na realitu. 100% šrotu, ktorý vyrábame pri výrobe je reciklovateľného .

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “DB Longboards Wanderer 40,5″”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *