DB Longboards pioneer 40

249.90

Nie je na sklade

Kategórie: , Značka:

Popis

DB longboards je jednou z najobľúbenejších značiek a to najmä z dôvodu vysokej kvality spracovania. Tento longboard s truckamy značky Atlas a sklonom 48° má vynikajúcu stabilitu aj pri vyšších rýchlostiach. Je vyrobený ručne, inšpirácie pochádzajú prevažne z prírody. Dosky sú vyrobené s vášňou a zmyslom pre detail.

Konštrukcia:

Dĺžka: 40 „
Šírka: 9 „
bambus a sklolaminát
Zakrivenie: Medium
Cloud Ride EZ Grip Hrubý w / DB vyrazené Logo

Špecifikácie:

Kolieska: Cloud Ride Cruiser 69 mm 78a
Trucky :Atlas 180mm Black Reverzný Kingpin (48 stupňov základnej dosky)
Ložiská: Cloud Ride ABEC 7
Hardware: 1,5 „Hardware Set

Účel:

cruising

Premiové materiály a komponenty

Používame len tie najlepšie materiály a komponenty, pokiaľ ide o výrobu našich produktov. Sme hrdí na všetky naše dosky s Atlas Trucks, Ride Kolesá, ABEC 7 ložiská, a tiež Cloudride EZ-Grip.

 

 

Rozmery dosky

Pioner 40 špecifikácie paluby

Dĺžka 40 “a šírka 9,25” umožňuje obojsmernú jazdu s dobrou stabilitou a ľahkým odrážaním. Jazda na doske je príjemná aj na väčšie vzdialenosti.

 

 

Špecifikácie platformy

Profil Pioneer 38

Zahnutie dosky umožňuje pružné a citlivé otáčanie.

 

 

Konkávny dizajn

 

Pioneer Concave

Mäkká kontinuálne konkávna doska vám dáva dokonalú rovnováhu medzi ohybom a uchopením. Dosť konkávna, aby ste sa otočili pohodlne, ale nie toľko, že to zablokuje dosku.

 

 

stavba

KONŠTRUKCIA PIONEER

Vyrobené z bambusu a sklolaminátu  táto doska má dlhotrvajúci pružný flex. Začíname s vertikálne laminovaným jadrom (rovnakou technológiou ako váš snowboard) a zabalili sme to do sklenených vlákien.

Ručne vytvorená v USA

Táto doska je vyrobená s pýchou v továrni južne od Seattlu, WA.
 

O značke:

Dosky od DB nesú svoje meno podľa pôvodného miesta narodenia, Dash Point, Washington. Naše prvé dosky boli láskyplne označované ako „Dashboards“, meno sa udržalo a prišli možnosti reprezentovať naše ručne vyrábané dosky zo severozápadu.

DB bola založená v roku 2003 Richardom Docter, Bryce Hermansen, a Tim Mackey. Obchod rýchlo rástol z garáže sa presunuli do stodoly o výmere 2000 štvorcových metrov. Začali sa pracovné noci a cez víkendy chlapci študovali vysokú školu. Po ukončení štúdia rozbehli ich vášeň na plný úväzok. V roku 2010 sa rozrástli, a zo stodoly sa presťahovali do ich aktuálneho sídla o výmere 6000 štvorcových metrov.

Naša továreň sa nachádza južne od Seattlu, WA v srdci Puget Sound. Naše sídlo umožňuje nášmu tímu vytvoriť dosky jedinečných foriem a vynikajúcich materiálov. Sme schopní premeniť naše najdivokejšie predstavy na realitu. 100% šrotu, ktorý vyrábame pri výrobe je reciklovateľného .

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “DB Longboards pioneer 40”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *