DB Longboards Dyad V2 38

279.90

Nie je na sklade

Kategórie: , Značka:

Popis

Dyad je vyrobený z trojvrstvového topoľového jadra. Jadro je obklopené sklenenými vláknami, aby sa vytvorila ľahká, tuhá a dlhotrvajúca paluba. Spodok Dyadu je potiahnutý plastom s vysokou hustotou a sublimovanou grafikou. Vďaka tomuto prevedeniu vydrží doska dlhšie bez škrabancov.

Konštrukcia:

Dĺžka: 38 „
Šírka: 9,75 „
topoľ a sklolaminát
Zakrivenie: Medium
Cloud Ride EZ Grip Hrubý w / DB vyrazené Logo

Špecifikácie:

Kolieska: Cloud Ride Cruiser 69 mm 78a
Trucky :Atlas 180mm Black Reverzný Kingpin (48 stupňov základnej dosky)
Ložiská: Cloud Ride ABEC 7
Hardware: 1,5 „Hardware Set

Účel:

cruising, freestyle, carving

 Premiové materiály a komponenty

Používame len tie najlepšie materiály a komponenty, pokiaľ ide o výrobu našich produktov. Sme hrdí na všetky naše dosky s Atlas Trucks, Ride Kolesá, ABEC 7 ložiská, a tiež Cloudride EZ-Grip.

Rozmery paluby

DB Longboards Dyad V2 špecifikácie paluby

Dyad  je všestranná doska s dvojitým kicktailom, ktorý je skvelý pre freestyle alebo uvoľnenú jazdu. Je to 26,25 “-26” platforma je dostatočne stabilná a ľahko posuvná.

Špecifikácie platformy

Profil Dyad V2 Longboard Dyad V2

Konkávny dizajn

Dyad V2 Konkávne

 

stavba

DB dlhých dosiek Dyad V2 konštrukcia

Dyad je vyrobený z trojvrstvového topoľového jadra. Jadro je obklopené sklenenými vláknami, aby sa vytvorila ľahká, tuhá a dlhotrvajúca paluba. Spodok Dyadu je vybavený plastovou základňou s vysokou hustotou a sublimovanou grafikou. Vďaka hladkému podkladu je pre skriňovú plochu skvelý posuvný povrch a materiál bez škrabancov.

 

Ručne vytvorená v USA

Táto doska je vyrobená s pýchou v továrni južne od Seattlu, WA.
 

O značke:

Dosky od DB nesú svoje meno podľa pôvodného miesta narodenia, Dash Point, Washington. Naše prvé dosky boli láskyplne označované ako „Dashboards“, meno sa udržalo a prišli možnosti reprezentovať naše ručne vyrábané dosky zo severozápadu.

DB bola založená v roku 2003 Richardom Docter, Bryce Hermansen, a Tim Mackey. Obchod rýchlo rástol z garáže sa presunuli do stodoly o výmere 2000 štvorcových metrov. Začali sa pracovné noci a cez víkendy chlapci študovali vysokú školu. Po ukončení štúdia rozbehli ich vášeň na plný úväzok. V roku 2010 sa rozrástli, a zo stodoly sa presťahovali do ich aktuálneho sídla o výmere 6000 štvorcových metrov.

Naša továreň sa nachádza južne od Seattlu, WA v srdci Puget Sound. Naše sídlo umožňuje nášmu tímu vytvoriť dosky jedinečných foriem a vynikajúcich materiálov. Sme schopní premeniť naše najdivokejšie predstavy na realitu. 100% šrotu, ktorý vyrábame pri výrobe je reciklovateľného .

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “DB Longboards Dyad V2 38”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *