Zľava!

DB Longboards Anthem 42

259.90 140.00

Nie je na sklade

Kategórie: , Značka:

Popis

Anthems s dĺžkou 42 inch a kužeľovitý tvar je dokonalá kombinácia pre dlhý pintail. Úzka šírka na zadnej strane vám umožňuje rýchlo otočiť dosku.

Konštrukcia:

Dĺžka: 42 „
bambus a sklolaminát
Cloud Ride EZ Grip Hrubý w / DB vyrazené Logo

Špecifikácie:

Kolieska: Cloud Ride Cruiser 69 mm 78a
Trucky :Atlas 180mm Black Reverzný Kingpin (48 stupňov základnej dosky)
Ložiská: Cloud Ride ABEC 7
Hardware: 1,5 „Hardware Set

 Úcel:

carving, cruising

Premiové materiály a komponenty

Používame len tie najlepšie materiály a komponenty, pokiaľ ide o výrobu našich produktov. Sme hrdí na všetky naše dosky s Atlas Trucks, Ride Kolesá, ABEC 7 ložiská, a tiež Cloudride EZ-Grip.

 

Rozmery dosky

DB Longboards Anthem 42 špecifikácie paluby

Anthems s dĺžkou 42 a kužeľovitý tvar je dokonalý dlhý pintail. Úzka šírka na zadnej strane vám umožňuje rýchlo otočiť dosku.

 

Špecifikácie platformy

DB Longboards Anthem 42 Špecifikácie platformy

Anthems je navrhnutá tak, aby bola dokonalá pre carving a crusing.

 

Konkávny dizajn

 

Anthem Constructon

Anthem je vyrobená z bambusu a skleného vlákna. Pruhované jadro sa skladá z vertikálne orientovaných bambusových pásikov.

 

Ručne vytvorená v USA

Táto doska je vyrobená s pýchou v továrni južne od Seattlu, WA. 

O značke:

Dosky od DB nesú svoje meno podľa pôvodného miesta narodenia, Dash Point, Washington. Naše prvé dosky boli láskyplne označované ako „Dashboards“, meno sa udržalo a prišli možnosti reprezentovať naše ručne vyrábané dosky zo severozápadu.

DB bola založená v roku 2003 Richardom Docter, Bryce Hermansen, a Tim Mackey. Obchod rýchlo rástol z garáže sa presunuli do stodoly o výmere 2000 štvorcových metrov. Začali sa pracovné noci a cez víkendy chlapci študovali vysokú školu. Po ukončení štúdia rozbehli ich vášeň na plný úväzok. V roku 2010 sa rozrástli, a zo stodoly sa presťahovali do ich aktuálneho sídla o výmere 6000 štvorcových metrov.

Naša továreň sa nachádza južne od Seattlu, WA v srdci Puget Sound. Naše sídlo umožňuje nášmu tímu vytvoriť dosky jedinečných foriem a vynikajúcich materiálov. Sme schopní premeniť naše najdivokejšie predstavy na realitu. 100% šrotu, ktorý vyrábame pri výrobe je reciklovateľného .

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “DB Longboards Anthem 42”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *